• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Дистанційне навчання

Як налагодити освітній процес в умовах дистанційного навчання wym-1623345702235

HUMAN Школа. Як зараєструватись. Покрокова інструкція.

/Files/images/1.png/Files/images/2.png/Files/images/3.png/Files/images/4.png/Files/images/5.png/Files/images/6.png/Files/images/7.png/Files/images/8.png/Files/images/9.png
" Всеукраїнська Школа Онлайн"

11 грудня Міністерство освіти та науки України спільно з Українським інститутом розвитку освіти та Міністерством цифрової трансформації України з метою забезпечення рівного доступу до якісної шкільної освіти учнів 5-11 класів запустили платформу для дистанційного та змішаного навчання «Всеукраїнська школа онлайн».

Всеукраїнська школа онлайн – E-SCHOOL.net.ua – це сучасний онлайн-ресурс для змішаного та дистанційного навчання учнів середньої та старшої школи з матеріалами, що пройшли експертизу та відповідають державним освітнім стандартам. ВШО забезпечує учнів відеопоясненнями, конспектом, тестами та можливістю відслідковувати свій навчальний прогрес. А вчителів – необхідними методичними рекомендаціями та прикладами застосування сучасних освітніх технологій. Наразі контент платформи розрахований на два тижні навчання відповідно до календарного плану, та щотижня він буде доповнюватися. Функціонал платформи буде постійно вдосконалюватися та розширюватися.

Кiлькiсть переглядiв: 397

Коментарi