25 березня 2019 року на базі Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулося районне методичне об’єднання вчителів іноземних мов. На засіданні було розглянуто питання, що стосувалися формування комунікативних компетентностей учнів в умовах Нової української школи.

Керівник районного методичного об’єднання, Сороченко Олена Іванівна, ознайомила присутніх з планом роботи засідання. Вона також детально зупинилася на питаннях проведення державної підсумкової атестації з іноземних мов у 2018-2019 навчальному році та дала відповіді на запитання щодо підготовки завдань з аудіювання, яке буде здійснюватися вперше для випускників базової школи.

Змістовним і цікавим був виступ Стрільчук Алли Василівни, вчителя Луканівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка розповіла про систему роботи з формування комунікативної компетенції молодших школярів на уроках німецької мови шляхом використання ігрових форм навчання. Вона продемонструвала елементи ігрової методики з використанням наочності та рифмівок, що допомагають учням легко засвоїти граматичний матеріал та спонукають до активного спілкування з використанням знайомих зразків мовлення.

З метою обміну ідеями з досвіду роботи літнього мовного табору було проведено засідання круглого столу, в якому взяли участь майже всі педагоги.

Зеленюк Таїса Олександрівна розповіла про тематичні дні, серед яких “Інсценізація казок”, “День природи”, “День моди”, “Мовні змагання “Карусель”, “День спорту”, “День велосипедиста”.

Стадник Наталія Олександрівна, вчитель Маломечетнянської ЗОШ І-ІІ ступенів, поділилася досвідом роботи з організації та проведення квесту у формі подорожі за допомогою карти та розв’язування кросвордів, які допомагає командам знайти заховані “скарби”. Така форма роботи під час проведення літнього мовного табору виявилася для дітей найцікавішою.

Чухрій Наталія Валентинівна, вчитель Кривоозерської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, розповіла про те, як проводиться церемонія відкриття літнього табору, складання гімну, девізу, речівок для загонів. Новою формою роботи стало проведення змагань між командою вчителів та командою учнів, створення колажів та складання “Азбуки щастя”.

Сороченко Олена Іванівна поділилася досвідом щодо створення навчальних проектів під час роботи табору. Учні з захопленням готували матеріали, досліджували обрану тему, щоб потім під час реалізації проекту висвітлити отриманий результат. Підготовлені учнями проекти мали не лише велике пізнавальне значення, а й були пов’язані з їх інтересами та уподобаннями і носили розважальний характер.

Черевична Зоя Олексіївна, вчитель Багачівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, розповіла про проведення тематичного дня “Пікнік”, під час якого учасники літнього мовного табору практикують вживання мовних одиниць на закріплення знань етикету, назв овочів, фруктів, страв національної кухні.

Підрушняк Ірина Іванівна, вчитель Голосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, доповнюючи попередній виступ, зауважила, що така форма роботи допомагає також закріпити знання учнів про корисну і шкідливу їжу, виховує бережливе ставлення до власного здоров’я.

На завершення роботи районного методичного об’єднання Сороченко Олена Іванівна підкреслила, що кожен вчитель має свої педагогічні ідеї, в яких є раціональне зерно. Уміння побачити і переосмислити отриману інформацію є важливим показником творчого потенціалу сучасного педагога.

SAM 0280 SAM 0281 SAM 0282

SAM 0287 SAM 0288What is the most important thing in our teacher's life?Of course our students.Without them we can't exist-otherwise our lives will become dull and useless.I am thsnkfulfor the compony of lovers of English .

На данном изображении может находиться: 16 человек, люди улыбаются, люди сидят и в помещении
На данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят, стол и в помещении
На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит, играет на музыкальном инструменте и гитара
На данном изображении может находиться: 8 человек, в том числе Natalia Chukhriy, люди улыбаются, ребенок и в помещении
На данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят и в помещении
Кiлькiсть переглядiв: 408

Коментарi